در حال نمایش 9 نتیجه

زیرانداز جاذب مدیکال آسوپد سایز 90 بسته ۵ عددی

موجود

قیمت اصلی ۶۹۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۵۹۰,۰۰۰ ریال است.

زیرانداز جاذب مدیکال آسوپد سایز ۶۰ بسته ۵ عددی

موجود

قیمت اصلی ۵۹۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۴۹۰,۰۰۰ ریال است.

پد آموزش ادرار زی سایز ۹۰ بسته ۱۰ عددی

موجود

قیمت اصلی ۸۳۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۷۳۰,۰۰۰ ریال است.

زیرانداز اقتصادی پاپی سایز 60*90 بسته 5 عددی

موجود

قیمت اصلی ۴۹۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۴۱۹,۰۰۰ ریال است.

زیرانداز جاذب مدیکال آسوپد سایز ۴۵ بسته ۱۰ عددی

موجود

قیمت اصلی ۹۹۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۷۷۰,۰۰۰ ریال است.

پد آموزش ادرار پاپی سایز 90 بسته 200 عددی

موجود

قیمت اصلی ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۱۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال است.

پد آموزش ادرار پاپی سایز 90 بسته 30 عددی

موجود

قیمت اصلی ۳,۳۰۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۲,۲۹۰,۰۰۰ ریال است.

پکیج آموزش ادرار پاپی پلاس سایز 90 بسته 30 عددی

موجود

قیمت اصلی ۳,۵۹۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۲,۳۹۰,۰۰۰ ریال است.

قطره آموزش ادرار سگ پاپی

موجود

قیمت اصلی ۱۹۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۱۵۵,۰۰۰ ریال است.

پد آموزش ادرار سگ و گربه و خرگوش

پد آموزش ادرار آسوپد برای استفاده در محیط داخلی طراحی شده اند، یک سطح جذاب برای استفاده حیوان خانگی شما و همچنین یک علامت به راحتی قابل تشخیص برای سگ شما می باشند.
حیوانات خانگی مانند سگ ها و گربه ها در دوره یادگیری زندگی کردنشان در کنار انسان ها به وسایل کمکی احتیاج دارند. برای مثال در ابتدای آموزش در محیط زندگی انسان ها به پد دستشویی نیاز دارند تا روی آن دستشویی کنند و به تدریج جای دستشویی کردن خود را یاد بگیرند تا به مرور زمان این زمینه شرطی شود. بسیاری از افراد وقتی توله سگ جدیدشان را به خانه می آورند از آن استفاده می کنند.
انواع پد آموزش ادرار برای آموزش محل دستشویی و نحوه دستشویی به حیوان خانگی شما تولید و به بازار عرضه شده‌اند و شما می توانید اطمینان حاصل کنید که خانه شما در حالی که آموزش سگ ادامه دارد ، بوی بدی نخواهد داد.
پد تعلیم ادرار آسوپد ساخت ایران است و مخصوص حیوانات خانگی مانند سگ و گربه و خرگوش است.

پد دستشویی سگ

اگر شما به دنبال راهی آسان و مطمئن برای آموزش دستشویی به حیوان خانگی خود هستید و می‌خواهید علاوه بر تعلیم حیوان، آسایش و راحتی او در منزل و فضاهای بسته را نیز فراهم سازید، می‌توانید بهترین پد دستشویی یا انواع پد زیرانداز حیوانات برند آسوپد را در سایزهای مختلف (برای حیوانات خانگی در سنین مختلف) از فروشگاه اینترنتی شرکت دست‌های مهربان انتخاب و خریداری کنید.

پد زیرانداز بهداشتی سگ

پد زیرانداز بهداشتی حیوانات با قابلیت جذب سریع ، ضد نشت بوده و قابل استفاده برای انواع حیوانات خانگی مانند سگها و گربه ها می باشد. این زیراندازها فوق العاده جاذب هستند و از چندین لایه تولید شده و به خشک و پاکیزه نگه داشتن سطوح کمک می کند. لایه های زیرانداز قادر به جذب بالای ادرار و مایعات می باشد.

زیر انداز بهداشتی حیوانات به آموزش حیوانات اهلی کمک می کند تا فقط در جای مشخص شده کار خود را انجام می دهند. پد زیر انداز بهداشتی حیوانات برای جلوگیری از ادرار تصادفی و به معنی نظم بیشتر و آموزش سریعتر حیوان شما است.
پد زیرانداز حیوانات دارای سطح وسیع برای جذب حداکثر و محافظت انواع سطوح و همچنین محافظ صندلی اتومبیل می باشد.
شما می توانید برای خرید زیرانداز بهداشتی حیوانات بصورت آنلاین سفارش دهید. همچنین شما می توانید پدهای مخصوص حیوانات خانگی را بصورت عمده خریداری و ذخیره کنید به اینصورت که هرچقدر مقدار سفارش بیشتر باشد، مبلغ بیشتری پس انداز خواهید کرد.
در هنگام استفاده از این پدها، باید توجه کنید که به طور مداوم، وقتی که زیرانداز از مایعات اشباع شد جهت جلوگیری از نشت و استشمام بوی بد، پدها تعویض شوند تا محل دستشویی حیوان بوی بدی نداشته و او را آزار ندهد. زیرا حیوانات نیز همانند انسان‌ها، به پاکیزگی پوست و اطراف خود اهمیت می‌دهند. بنابراین اگر محل دستشویی حیوان، پوست یا شامه او را آزار دهد، فرآیند یادگیری نحوه استفاده از پد دستشویی را مختل می‌کند.
همچنین اگر پد ادرار، بیش از حد پر شود، ممکن است دچار نشتی یا انتقال آلودگی در محیط نیز شود. همین امر نیز به نوبه خود، می‌تواند موجب بروز انواع بیماری‌ها در بدن حیوان و انسان شود.
این پدها در سایزهای مختلف موجود است. بنابراین می توانید این محصول را دقیقا در همان اندازه ای که احتیاج دارید، انتخاب کنید

سایزبندی متنوع پد زیرانداز بهداشتی سگ

پد بهداشتی سگ باید متناسب با سن و سال و سایز بدن حیوان انتخاب شود تا حیوان در هنگام استفاده از آن احساس راحتی داشته و ظرفیت پد نیز متناسب با حجم مثانه او باشد. توجه کنید که استفاده از این پدها، تنها برای توله سگ‌ها یا آموزش ادرار به حیوان نیست. بلکه سگ‌های سالخورده یا سگ‌هایی که دچار بی اختیاری ادرار هستند نیز می‌توانند از این پدها استفاده کرده و آسایش و راحتی بیشتری داشته باشند.

پد ادرار برای آموزش سگ و گربه

اگر در منزل از حیوانات خانگی مانند سگ و یا گربه نگهداری می کنید استفاده از زیرانداز بهداشتی آسوپد در حفظ سلامت دیگر اعضای خانواده ، جلوگیری از انتشار آلودگی و انتقال بیماری ها و نظافت هر چه سریع تر و آسان تر به شما کمک خواهد کرد.
آموزش دستشویی در فضای بسته مانند منازل آپارتمانی و خانه‌هایی که حیوان امکان دستشویی در فضای باز را ندارد، کاری پیچیده و دشوار است. در همین راستا، پدهای آموزشی یکبار مصرف، با هدف آموزش دستشویی رفتن به حیوانات خانگی مانند سگ و گربه تولید می‌شوند تا افراد با کمک آنها، حیوان خانگی خود را تعلیم دهند.
هنگامی که حیوان خانگی شما یاد بگیرد که پد آموزش سگ و گربه چیست و هر زمان که به دستشویی رفتن نیاز داشت، از آن استفاده کند، شما دیگر نگرانی از بابت کثیف شدن خانه یا تمیز کردن آلودگی‌های ادرار و مدفوع سگ و گربه نخواهید داشت. به علاوه، این کار به شما کمک می‌کند تا حیوان خانگی خود را برای مدت زمان طولانی در منزل تنها بگذارید.

ویژگی های پد دستشویی سگ

پد ادرار سگ برای این برای آموزش دستشویی رفتن به سگ در اماکن بسته یا کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنند و به هر دلیلی امکان آموزش توالت به حیوان خانگی خود در خارج از خانه را ندارند، بسیار مناسب است.
این پدها، دارای قدرت و سرعت جذب بسیار بالا بوده و امکان نشت مایعات و آلودگی به محیط اطراف را نیز به حداقل می‌رساند. از طرفی، وجود پودر جاذب و رویه سلولزی در لایه بالایی این پدها، از خیس شدن پای حیوان یا بروز حسایت پوستی روی بدن او نیز جلوگیری می‌کند.

مزایای استفاده از پد زیرانداز بهداشتی حیوانات

استفاده از زیرانداز سگ و گربه، علاوه بر پاکیزه ماندن محیط و فضای داخلی منزل یا محل کارتان، شما را مطمئن می‌سازد که امکان نشتی رطوبت و آلودگی به محیط اطراف وجود نداشته و لایه جاذب موجود در این پدها، همه چیز را جذب می‌کند. این لایه جاذب، حتی از خیس شدن پای حیوان پس از ادرار نیز جلوگیری کرده و امکان انتقال رطوبت و آلودگی از طریق کف پای او به دیگر بخش‌های محیط را نیز کاهش می‌دهد.
از سوی دیگر، این پدها دارای ساختار سلولزی بسیار مناسب و ترکیبات آنتی باکتریالی هستند که در تماس با پوست بدن حیوان، ایجاد حساسیت یا خارج نکرده و حیوان را آزار نمی‌دهند.

نحوه خرید اینترنتی پد ادرار سگ

اگر قصد خرید انواع زیرانداز و پد برای حیوانات خانگی خود را دارید، می‌توانید هر یک از این محصولات را با نازل‌ترین قیمت، با تکمیل فرایند پرداخت، از فروشگاه اینترنتی دست‌های مهربان بصورت اینترنتی خریداری کنید. برای این منظور، کافی است تا وارد صفحه پدهای سگ و گربه در این فروشگاه اینترنتی شوید، محصول مورد نیاز خود را در ابعاد و بسته بندی‌های گوناگون انتخاب و به سبد خرید خود بیفزایید. پس از انتخاب محصول مورد نظر و تکمیل فرایند خرید، محصولات مورد نظر شما برایتان ارسال و درب منزل به شما تحویل داده خواهند شد.
پس همین حالا سفارش خرید پد حیوانات خود را در این مجموعه ثبت کنید تا علاوه بر خرید پد ادرار سگ ارزان قیمت و مرغوب، از تجربه خرید اینترنتی محصولات بهداشتی حیوانات نیز لذت ببرید.