تولیدی بازرگانی سلامت دستهای مهربان​

حامی حیوانات

دوستدار محیط زیست

شرکت تولیدی بازرگانی دستهای مهربان
our-vision

شرکت تولیدی بازرگانی سلامت دستهای مهربان در سال ۱۳۹۷ به همت کادری متخصص با 5 هدف اصلی در ایران آغاز به کار کرد:

  1. نوآوری در عرضه محصولات مورد نیاز بازارهدف
  2. گسترش تیم تحقیق و توسعه
  3. حرکت به سوی خدمات آنلاین فروش کامل تر
  4. گسترش تولید ملی، خودکفایی و استفاده از ظرفیت های تولید داخلی
  5. کمک به حفظ محیط زیست سالم تر

این شرکت توانسته است با حضور موفق برند های خود در بازار نو پا ایران در صنعت محصولات مصرفی و مکمل های غذایی و همچنین اکسسوری مخصوص حیوانات خانگی با مشارکت و سرمایه گذاری بر اساس اهداف اصلی خود و همچنین با اتکا بر دانش روز و استفاده از ابزارهای جهانی دیجیتال مارکتینگ و نیز ظرفیت های داخلی و نیروهای متعهد و با تجربه بخش قابل توجهی از نیازهای جامعه هدف خود را برآورده کند.

شرکت سلامت دست های مهربان در حال حاضر با حضور فعال در اکثر استان های کشور دارای ۷۰۰ مرکز فعال عرضه کننده محصولات خود میباشد.

اخذ گواهینامه ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱

لازم به ذکر است که شرکت دستهای مهربان در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ گواهینامه ایزو ۲۰۱۵-۹۰۰۱ در مدیریت کیفیت محصولات از کمپانی QAL انگلستان شده است.

از دید ما خریداران محصولات، شرکا و همکاران شرکت هستند از این رو مهمترین تلاش و فعالیت ما برای کمک به حفظ محیط زیست سالم تر؛ احترام به طبیعت در راستای انتخاب درست خریداران، استفاده درست، افزایش کارایی و در نهایت کسب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

روند اجرایی شرکت دستهای مهربان براساس تعهد،صداقت و مشتری مداری بنا شده است و کلیه محصولات ارائه شده دارای خدمات و پشتیبانی پس از فروش می باشد.

ارزش های ما در جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان

  • پاسخگویی سریع و مشتری مداری
  • ارائه خدمات پشتیبانی پس از فروش
  • در نظر داشتن کیفیت در ارائه محصولات
  • اجرای تعهدات شرکت با بالاترین کیفیت،هزینه مناسب و در زمان مقرر
  • افزایش اثربخشی و کارآمدی با استفاده از فناوری و امکانات بومی در جهت خلاقیت و نوآوری

فروشگاه اینترنتی سلامت دستهای مهربان

فروش اینترنتی محصولات از طریق وبسایت سلامت دستهای مهربان ، گواهی عزم راسخ ما برای ارائه ی اقلام با کیفیت و رساندن محصولات به دست مشتریان عزیز، با حذف واسطه ها و در کمترین زمان ممکن است.

شما میتوانید خرید کالاهای پزشکی و محصولات دامپزشکی خود را از وب سایت به آسانی و با اطمینان به انجام برسانید.

تمامی فعالیت های وبسایت تجهیزات پزشکی و دامپزشکی دستهای مهربان تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران بوده و محصولاتی که ارائه می گردد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد.

خرید اینترنتی یکی از روش های مدرن و از طرفی آسان است که امروزه بخش زیادی از خرید و فروش ها از این طریق انجام می شود. فرآیند جستجو و سفارش در خرید آنلاین از وب سایت، آسانتر و در مقایسه با خرید از یک فروشگاه بزرگ پزشکی، مقرون بهصرفه تر است.

ارسال کلیه محصولات در شهر تهران در اسرع وقت و ارسال به دیگر شهرها توسط پست پیشتاز و تیپاکس انجام شده و کالا در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
شما می توانید محصولات ما را از شرکت های پخش آسو در استان ها و مراکز معتبر عرضه در شهر تهران تهیه نمایید.

برندهای ما

در حال حاضر محصولات آسوپد شامل زیرانداز بهداشتی بیمار و سالمند و همچنین پد زیرانداز آموزش ادرار  که در سایز بندی مختلف آماده ارائه می باشد.

محصولات آسوپت مکمل های غذایی و اکسسوری حیوانات خانگی می شود که فعلا شامل خمیر مالت جوندگان، خمیر مالت گربه و غذای خشک جوندگان می باشد.

معرفی محصولات آسوپد و آسوپت

ویدیو موشن معرفی محصولات برندهای آسوپد و آسوپت

شناسه ها و گواهینامه های کسب و کار

اخذ گواهی نماد اعتماد الکترونیکی

گواهی عضویت انجمن صنفی
کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی