مهم نیست که گربه شما در چه مرحله ای از زندگی است، ما نکات زیادی برای خوشحال کردن او می دانیم.

گربه بالغ


آیا گربه شما روی بغل شما خم می شود؟ یا او آنجا به دنبال شهرت و ثروت است؟

بچه گربه ها


بچه گربه ها می توانند یک مشت باشند. نکات ما شما را در سال های اول دوست کوچکتان راهنمایی می کند

طعم غیرقابل مقاومت

علاوه بر طعم عالی، غذای گربه Whiskas ® همه چیزهایی را دارد که گربه شما برای استفاده در آن روز نیاز دارد.

از بین سایزهای مختلف محصول مناسب را انتخاب کنید

پوچ گربه ویسکاس مدل تکه های ماهی تن و سالمون

موجود

قیمت اصلی ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۱,۰۳۰,۰۰۰ ریال است.

پوچ بچه گربه ویسکاس مدل ماهی تن

موجود

قیمت اصلی ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال بود.قیمت فعلی ۱,۰۳۰,۰۰۰ ریال است.

تاریخچه برند ویسکاس

ویسکاس (Whiskas) نام تجاری یک شرکت تولید کننده غذای حیوانات خانگی است که در سال ۱۹۳۶ تأسیس شده و در حال حاضر زیرمجموعه‌ای از شرکت بزرگ “ مارس اینکورپوریتد” می‌باشد که به ارائه محصولات با کیفیت و متنوع برای حیوانات خانگی می‌پردازد. ویسکاس که در اصل به نام کال کان شناخته می شد، تولید غذای حیوانات خانگی را در سال 1936 از دفتر مرکزی خود آغاز کرد و در سال 1958، با نام تجاری Whiskas وارد بازار انگلستان شد که بعداً در سراسر اروپا گسترش یافت. این شرکت در سال 1968 توسط شرکت Mars خریداری شده و به یکی از شرکت‌های تابعه Petfoods Ltd تبدیل شد (که بعداً به Pedigree Petfoods تغییر نام داد).
در سال 1989، کال کان نام خود را به Whiskas تغییر داد تا آن را تحت یک برند بین المللی واحد (در راستای فعالیت های اروپایی خود) قرار دهد و به متحد کردن کمپین های تبلیغاتی در سطح جهانی کمک کند. قبل از سال 1989، غذای خشک گربه کال کان با نام تجاری کریو فروخته می شد. اگرچه کال کان دارای ارزش ویژه نام تجاری بیشتری بود، اما مشخص شد که “Whiskas” توسط مصرف کنندگان یک نام دوست داشتنی تر و “گربه سان” تلقی می شود.

نام برند
نام برند “ویسکاس” (Whiskas) به خوبی با صنعت غذای حیوانات خانگی شناخته شده است. این برند به درک عمیقی از نیازها و خواسته‌های حیوانات خانگی دست یافته است و تلاش می‌کند تا بهترین تغذیه را برای آن‌ها فراهم کند.

محصولات ویسکاس

محصولات ویسکاس شامل غذاهای خشک و تر برای گربه‌ها و بچه گربه‌ها می‌باشد که به صورت تکه های گوشتی کوچک در سس یا ژله بسته بندی شده در قالب، فویل یا کیسه و همچنین به صورت بیسکویت های کوچک که در کارتن یا کیسه و شیر فروخته شده در بطری های کوچک در دسترس است. این محصولات با ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای یک زندگی سالم و شاد طراحی شده‌اند. غذای بچه گربه برند ویسکاس به طور خاص به تأمین نیازهای تغذیه‌ای همه نژادهای کیتن پرداخته و یک وعده غذایی کامل و متعادل شده را فراهم می‌کند. برای خرید محصولات ویسکاس می‌توانید به فروشگاه‌های حیوانات خانگی محلی، داروخانه‌های دامپزشکی یا فروشگاه‌های آنلاین مراجعه کنید.

بسته بندی آن رنگ بنفش قابل تشخیصی دارد و لوگوی آن متشکل از یک شمایل استایل شده از سر گربه 🐱 است.

WHISKAS® از سال 1958 عاشقانه برای گربه ها غذا درست می کند، این تجربه بیش از 60 سال است که از آن برای وادار کردن دوستان گربه سان شما برای خرخر کردن بیشتر استفاده می کنیم. ویسکاس نه تنها متعهد به تولید محصولات خوشمزه است، بلکه به همه گربه‌ها کمک می کند تا زندگی سالم‌تر و شادتری داشته باشند.

برند WHISKAS® می داند و درک می کند که مردم چقدر گربه های خود را دوست دارند – آنها هم همین احساس را دارند. و خرخرو ها را همان طور که واقعاً هستند دوست دارند. آنها موجودات مستقلی هستند که همچنان به پرورش، عشق و مراقبت نیاز دارند.

ویسکاس بر این باور است که بهترین راه برای کمک به صاحبان این مراقبت از طریق درک گربه‌شان و ارائه غذای خوش طعم به آن‌ها برای جلب رضایت آن‌ها، برانگیختن آنها با تایید، و تقویت پیوند بین صاحب آن و گربه است.

سازندگان WHISKAS®، به تولید دستور العمل های خود افتخار می کنند که به صاحبان گربه اطمینان می دهند که شکم گربه های خود را با یک رژیم غذایی سالم و خوشمزه پر می کنند. سازندگان WHISKAS® با موسسه علمی Waltham Petcare برای تغذیه حیوانات خانگی کار می کنند تا محصولاتی تولید کنند که به طور مداوم تغذیه، طعم و مراقبت را بهبود می بخشد.

سازندگان WHISKAS® اطمینان می دهند که تمام وعده های غذایی ما با خوبی های طبیعی که گربه شما سزاوار آن است پر شود، در حالی که همیشه 100٪ از نظر تغذیه کامل و متعادل است. این بخشی از ماموریت سازندگان WHISKAS® ایجاد جهانی است که در آن همه گربه ها بیشتر خرخر می کنند.